ru
en
+38 (044) 499-03-99

Про НДІ сої

Науково-дослідний інститут сої в Україні

Щорічні заходи і спілкування з провідними вченими з питань вирощування та переробки сої спонукали до створення приватної науково-дослідної установи, якою й став Інститут. З метою науково-обґрунтованого підходу до селекційного процесу виведення та вдосконалення сортів сої 22 лютого 2005 року засновано Товариство з обмеженою відповідальністю «Науково-дослідний інститут сої», код в Державному реєстрі – 663.

Головна мета науково-селекційної роботи інституту - створення нових сортів сої, які:

З питань селекції та первинного насінництва ТОВ «НДІ сої» тісно співпрацює з науково-дослідними і селекційними установами Північної Америки, Сербії, Росії, Казахстану та Національної академії аграрних наук України. Результатом спільних наукових досліджень з використанням новітньої канадської та сербської генетики, методик створення та оцінки нових сортів сої стали сорти, що зареєстровані в Державному реєстрі сортів рослин України:

Створена за період існування матеріально-технічна база інституту дозволяє значно розширити можливості добору, оцінки, розмноження та ведення первинного насінництва на основі лабораторних досліджень в сучасній лабораторії насіннєвого контролю. Водночас модернізація лабораторного комплексу найближчим часом дозволить на основі молекулярних досліджень прискорити процес виведення нових сортів сої.

Результатом розробки найсучасніших технологій переробки сої є екологічна технологія тостованої експандованої повножирової (ТЕП) сої та технологія виробництва лінійки продуктів – Бай Пас протеїнів.

Про нас

Історія соєсіяння в Україні
Історія соєсіяння в Україні
Створення асоціації
Створення асоціації
Наша діяльність
Наша діяльність
Про НДІ сої
Про НДІ сої
Досягнення та нагороди
Досягнення та нагороди